Worek termiczny 210D RACHEL
Cena katalogowa (netto): 7.99zł
Worek bawełniany 220 g/m2 ANTONIA
Cena katalogowa (netto): 19.69zł
Butelka plastikowa 550 ml DENISE
6065608
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka o pojemności 550 ml, wykonana z przyjemnego w dotyku plastiku z gumowym wykończeniem i metalową zakrętką.
od 10.77zł
netto
Cena katalogowa:
13.99zł
Dostępne od ręki: 152 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | czerwony, jasnoniebieski, jasnozielony, pomarańczowy, przeźroczysty, żółty |
| Wymiar produktu | ø 6,5 x 23 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,119 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 38 x 38 x 50 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,950 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571014589 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Butelka plastikowa 550 ml DENISE - jasnoniebieski | |
| 2026-09-15 | 5000 |
| Butelka plastikowa 550 ml DENISE - jasnozielony | |
| 2026-09-15 | 5000 |
| Butelka plastikowa 550 ml DENISE - przeźroczysty | |
| 2026-09-15 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.