Długopis metalowy KILIAN
Cena katalogowa (netto): 1.59zł
Długopis metalowy soft touch GIORGIO
Cena katalogowa (netto): 2.55zł
Wieczny ołówek WIOLETTA
1364813
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ołówek wieczny z papieru z niekończącym się wkładem, zostawiającym ślad podobny do ołówkowego.
od 1.22zł
netto
Cena katalogowa:
1.58zł
Dostępne od ręki: 9 242 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, papier |
|---|---|
| Kolor | beżowy, czarny, czerwony, niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | 15,7 x 1,8 x 0,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,004 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 9 x 17.5 x 9; Duże: 38 x 48 x 22.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,360 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,700 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 2000 |
| Kod celny | 4064571033535 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.