Wieczny ołówek WIOLETTA
Cena katalogowa (netto): 1.58zł
Długopis aluminiowy touch pen HERMANN
Cena katalogowa (netto): 2.69zł
Długopis metalowy soft touch GIORGIO
1368099
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Smukły, metalowy długopis z powierzchnią soft touch, srebrnymi elementami i niebieskim wkładem.
od 1.96zł
netto
Cena katalogowa:
2.55zł
Dostępne od ręki: 5 099 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium, metal |
|---|---|
| Kolor | biały, ciemnoszary, ciemnozielony, czarny, czerwony, fioletowy, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | ø 0,8 x 14,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,015 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 8.5 x 15 x 8.5; Duże: 30.5 x 35 x 19 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,690 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,100 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571033740 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis metalowy soft touch GIORGIO - ciemnozielony | |
| 2026-06-23 | 10000 |
| Długopis metalowy soft touch GIORGIO - granatowy | |
| 2026-09-15 | 25000 |
| Długopis metalowy soft touch GIORGIO - ciemnoszary | |
| 2026-09-01 | 25000 |
| Długopis metalowy soft touch GIORGIO - pomarańczowy | |
| 2026-09-01 | 15000 |
| Długopis metalowy soft touch GIORGIO - fioletowy | |
| 2026-08-25 | 50000 |
| Długopis metalowy soft touch GIORGIO - biały | |
| 2026-09-15 | 20000 |
| Długopis metalowy soft touch GIORGIO - niebieski | |
| 2026-09-01 | 30000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.