Smycz z ładowarką typu C LIAM
Cena katalogowa (netto): 21.88zł
Głośnik bluetooth podświetlany LED MIRELA
Cena katalogowa (netto): 57.04zł
Wiatraczek WERONIKA
3518303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Mały wiatrak na biurko, z baterią o pojemności 500 mAh. Kabelek do ładowania typu C, dołączony do produktu.
od 18.20zł
netto
Cena katalogowa:
23.64zł
Dostępne od ręki: 1 191 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 9,9 x 3,3 x 12,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,140 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 27.5 x 61.5 x 42 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571042940 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Wiatraczek WERONIKA - czarny | |
| 2026-10-13 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.