Wiatraczek WERONIKA
Cena katalogowa (netto): 23.64zł
Głośnik bluetooth podświetlany LED GRETA
Cena katalogowa (netto): 57.00zł
Głośnik bluetooth podświetlany LED MIRELA
3524303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Prostokątny, bezprzewodowy głośnik bluetooth, z baterią o pojemności 800 mAh (5V), diodami LED i kabelkiem do ładowania. Głośnik posiada złącze USB typu C, slot na kartę SD oraz mały uchwyt do przenoszenia.
od 43.92zł
netto
Cena katalogowa:
57.04zł
Dostępne od ręki: 880 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 14,5 x 3,6 x 7,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,275 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 30 x 50 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 40; Duże: 40 |
| Kod celny | 4064571042957 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.