Worek na warzywa i owoce KARL
Cena katalogowa (netto): 6.94zł
Torba sportowa RPET NIGEL
Cena katalogowa (netto): 87.80zł
Waga do bagażu IVANA
6353303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa waga cyfrowa do ważenia bagażu. Obciążenie maksymalne do 40 kg. Produkt zawiera baterie.
od 16.85zł
netto
Cena katalogowa:
21.88zł
Dostępne od ręki: 933 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 100 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 3,8 x 10 x 16,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,077 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 27.5 x 52.5 x 27.5; Duże: 29 x 54 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 150 |
| Kod celny | 4064571017641 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Waga do bagażu IVANA - czarny | |
| 2026-10-20 | 5100 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.