Waga do bagażu IVANA
Cena katalogowa (netto): 21.88zł
Plecak na laptopa HEIKO
Cena katalogowa (netto): 96.59zł
Torba sportowa RPET NIGEL
6357603
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba sportowa wykonana z materiału RPET, z korkowym dnem. Torba posiada dużą komorę zamykaną na zamek oraz mniejszą, frontową kieszeń, dwa krótkie uchwyty i długi, odpinany pasek na ramię.
od 67.61zł
netto
Cena katalogowa:
87.80zł
Dostępne od ręki: 949 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | korek, rPET |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 50 x 25 x 26 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,400 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 29.2 x 54.5 x 35.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,000 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 5; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571034679 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.