Bessito multi tool / narzędzie wielofunkcyjne
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Nellery 6 kredki
Cena katalogowa (netto): 3.58zł
Tsubo multi tool / narzędzie wielofunkcyjne
AP874034
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielofunkcyjne narzędzie ze stali nierdzewnej z bambusową obudową i 14 funkcjami. Zawiera śrubokręty płaskie i krzyżakowe, 5 kluczy imbusowych, 3 nasadki do kluczy imbusowych z przedłużką i 4 klucze płaskie.
od 13.34zł
netto
Cena katalogowa:
17.33zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
8 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 90×41×31 mm |
| Waga produktu | 183.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 60 |
| Wymiary kartonu (cm) | 26.5×23.5×21.5 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Tsubo multi tool / narzędzie wielofunkcyjne - naturalny | |
| 2026-08-25 | 8000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.