PrintCan pokrowiec chłodzący na puszkę RPET
Cena katalogowa (netto): 15.09zł
Tsubo multi tool / narzędzie wielofunkcyjne
Cena katalogowa (netto): 17.33zł
Bessito multi tool / narzędzie wielofunkcyjne
AP808264
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielofunkcyjne narzędzie w kształcie ciężarówki, wykonane ze stali nierdzewnej z recyklingu, z otwieraczem do butelek, śrubokrętem krzyżakowym i trzema kluczami płaskimi.
od 4.74zł
netto
Cena katalogowa:
6.15zł
Dostępne od ręki: 11 188 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 66×36×2 mm |
| Waga produktu | 18 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 50×25×12 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.