Worek z korkowym dnem 210D DOMINIKA
Cena katalogowa (netto): 8.69zł
Torba termiczna na 6 puszek 500 ml ANNELIESE
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Torba bawełniana z długimi uszami 140 g/m2 GIOVANNI
6216406
Cena katalogowa (netto): 4.49zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bawełniana torba z długimi uszami, w naturalnym kolorze. Gramatura 140 g/m², długość ucha to ok. 77 cm). Posiada certyfikat Oeko-Tex STANDARD 100.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
44624 w 24-48h
0 w 5-10 dni
1033000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | naturalny |
| Wymiar produktu | 37 x 0,2 x 41 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,067 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 37 x 43 x 37; Duże: 41 x 46 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,650 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 250 |
| Kod celny | 4064571017160 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba bawełniana z długimi uszami 140 g/m2 GIOVANNI - naturalny | |
| 2026-06-02 | 115000 |
| 2026-07-07 | 40000 |
| 2026-08-18 | 365500 |
| 2026-09-08 | 62500 |
| 2026-09-22 | 450000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1639 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8400 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
107411 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
491073 | 745000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
442367 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
154362 | 390000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
63869 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.