Miara 2m, składana
Cena katalogowa (netto): 10.63zł
Torba bawełniana
Cena katalogowa (netto): 5.49zł
Torba bawełniana na zakupy
V5801-03
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bawełniana torba na zakupy z długimi uchwytami
od 5.40zł
netto
Cena katalogowa:
6.83zł
Dostępne od ręki: 3 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | bawełna 110 g/m2 |
| Wymiar produktu | 36 x 41 x 0,1 cm (handles 2,5 x 85 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 56 |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47,5 x 41 x 33 cm |
| Waga kartonu | 14,9 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba bawełniana na zakupy - granatowy | |
| 2026-08-20 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.