Torba bawełniana na zakupy
Cena katalogowa (netto): 6.83zł
Torba na zakupy, składana
Cena katalogowa (netto): 9.48zł
Torba bawełniana
V5802-20
Cena katalogowa (netto): 5.49zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bawełniana torba na zakupy z krótkimi uchwytami
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna 110 g/m2 |
| Wymiar produktu | 42 x 38 x 0,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 42 |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45 x 40,5 x 36 cm |
| Waga kartonu | 13,7 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Bernie Cream
SKU:
HE332-02
Dostępne na zamówienie
5531 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Brown Junior
SKU:
HE243-16
Dostępne na zamówienie
9541 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Patch
SKU:
HE247-16L
Dostępne na zamówienie
8320 | 4800
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś, brelok | Larry Brown
SKU:
HE560-16
Dostępne na zamówienie
4432 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś, brelok | Larry Honey
SKU:
HE559-18
Dostępne na zamówienie
4311 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy zając | Felix
SKU:
HE290-20
Dostępne na zamówienie
0 | 2800

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.