Miara do mierzenia wzrostu 2m
Cena katalogowa (netto): 8.03zł
Bawełniana torba na zakupy, składana
Cena katalogowa (netto): 8.37zł
Torba bawełniana na zakupy
VA320-20
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy, posiada długie uchwyty umożliwiające noszenie na ramieniu, produkt wykonany z bawełny o gramaturze 140 g/m², zgodny z certyfikatem FAIRTRADE
od 4.23zł
netto
Cena katalogowa:
5.36zł
Dostępne od ręki: 129 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna 140 g/m2 |
| Wymiar produktu | 37 x 41 cm (handles 70 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 67 |
| Opakowanie produktu | without individual packaging |
| Ilość sztuk w kartonie | 150 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45 x 45 x 30 cm |
| Waga kartonu | 12,3 |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.