Torba bawełniana na zakupy
Cena katalogowa (netto): 5.36zł
Torba z bawełny z recyklingu na zakupy
Cena katalogowa (netto): 3.80zł
Bawełniana torba na zakupy, składana
VA323-20
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy, składana, składa się do woreczka ze sznurkiem i plastikową blokadą, posiada długie uchwyty umożliwiające noszenie na ramieniu, produkt wykonany z bawełny o gramaturze 120 g/m², zgodny z certyfikatem FAIRTRADE
od 6.61zł
netto
Cena katalogowa:
8.37zł
Dostępne od ręki: 70 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna 120 g/m2 |
| Wymiar produktu | 38 x 42 cm (handles 70 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 80 |
| Opakowanie produktu | without individual packaging |
| Ilość sztuk w kartonie | 150 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46 x 23 x 41 cm |
| Waga kartonu | 10,9 |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.