James fartuch
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Repte słuchawki power bank
Cena katalogowa (netto): 111.26zł
Tercox kubek termiczny
AP721399-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach z przezroczystą pokrywką do picia i korkową podstawą, pojemność 380 ml. W pudełku upominkowym.
od 29.46zł
netto
Cena katalogowa:
34.66zł
Dostępne od ręki: 13 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
6 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø87×134 mm |
| Waga produktu | 353.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 59×49.5×16 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Tercox kubek termiczny - biały | |
| 2026-06-19 | 3000 |
| 2026-08-31 | 3000 |
| Tercox kubek termiczny - czarny | |
| 2026-06-19 | 2000 |
| 2026-08-31 | 2000 |
| Tercox kubek termiczny - srebrny | |
| 2026-08-31 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.