Aluscen odświeżacz samochodowy
Cena katalogowa (netto): 5.59zł
Tercox kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 34.66zł
James fartuch
AP721396-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bawełniany fartuch z kieszenią na froncie i regulowanymi paskami ze skóry PU. 340 g/m².
od 46.56zł
netto
Cena katalogowa:
54.78zł
Dostępne od ręki: 1 977 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, khaki |
|---|---|
| Materiał | bawełna |
| Wymiar produktu | 680×800 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 28×60×30 cm |
| Kod celny | 6211421000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.