Knivsta koc świąteczny RPET
Cena katalogowa (netto): 63.97zł
Rognan świąteczna świeczka, gwiazda
Cena katalogowa (netto): 13.35zł
Suodatee świąteczny zaparzacz, gwiazda
AP845191-A
Cena katalogowa (netto): 9.68zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Świąteczny zaparzacz do herbaty ze stali nierdzewnej z łańcuszkiem i klipsem. Z obszarem do zadrukowania po jednej stronie.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
78 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10080 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 65×58×20 mm |
| Waga produktu | 17.36111 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 144 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×22.4×24.5 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Suodatee świąteczny zaparzacz, gwiazda - srebrny | |
| 2026-08-31 | 10080 |
| Suodatee świąteczny zaparzacz, gwiazda - srebrny | |
| 2026-08-31 | 6048 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.