Peppu Charge podkładka pod mysz z ładowarką indukcyjną
Cena katalogowa (netto): 32.98zł
Suodatee świąteczny zaparzacz, gwiazda
Cena katalogowa (netto): 9.68zł
Knivsta koc świąteczny RPET
AP861012-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Koc świąteczny z flaneli polarowej RPET, 260 g/m². Z kartką papierową do nadruku i wstążką.
od 49.26zł
netto
Cena katalogowa:
63.97zł
Dostępne od ręki: 20 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
7 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, szary |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 1200×1500 mm |
| Waga produktu | 465 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 50×29×60 cm |
| Kod celny | 6301401000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Knivsta koc świąteczny RPET - czerwony | |
| 2026-08-26 | 7000 |
| Knivsta koc świąteczny RPET - szary | |
| 2026-08-26 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.