TreeCard karta świąteczna, gwiazda
Cena katalogowa (netto): 8.13zł
Brosoboo parasol RPET
Cena katalogowa (netto): 32.98zł
SunFour power bank
AP721407-05
Cena katalogowa (netto): 63.73zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Aluminowy power bank o pojemności 4000 mAh z ładowaniem solarnym. W zestawie kabel USB.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
364 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, srebrny |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Wymiar produktu | 79×125×14 mm |
| Waga produktu | 142 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 55×19×31 cm |
| Kod celny | 8507600090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.