SunFour power bank
Cena katalogowa (netto): 63.73zł
Resperit parasol RPET
Cena katalogowa (netto): 38.57zł
Brosoboo parasol RPET
AP721413-05
Cena katalogowa (netto): 32.98zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Manualny, składany parasol z 8 panelami z dopasowanym kolorystycznie etui. Z metalową ramą, stelażem z włókna szklanego i drewnianą rączką. Produkt z butelek PET z recyklingu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1869 w 24-48h
0 w 5-10 dni
2016 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, niebieski, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | 190T pongee z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | ø1000 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 48 |
| Wymiary kartonu (cm) | 29×28×38 cm |
| Kod celny | 6601910000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Brosoboo parasol RPET - czerwony | |
| 2026-09-07 | 2016 |
| Brosoboo parasol RPET - niebieski | |
| 2026-06-22 | 1728 |
| 2026-09-07 | 2016 |
| Brosoboo parasol RPET - ciemnoniebieski | |
| 2026-06-22 | 2016 |
| 2026-09-07 | 5040 |
| 2026-09-07 | 3024 |
| Brosoboo parasol RPET - czarny | |
| 2026-06-22 | 1728 |
| 2026-09-07 | 8064 |
| Brosoboo parasol RPET - zielony | |
| 2026-06-22 | 1728 |
| Brosoboo parasol RPET - szary | |
| 2026-06-22 | 1728 |
| 2026-09-07 | 2016 |
| Brosoboo parasol RPET - biały | |
| 2026-06-22 | 1728 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17191 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.