Ralusip Plus butelka z aluminium z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 21.24zł
Recouver termos / butelka izolowana
Cena katalogowa (netto): 40.81zł
Rinsul termos / butelka izolowana
AP800756-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka próżniowa z podwójnymi ściankami, wykonana ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, o pojemności 820 ml.
od 34.00zł
netto
Cena katalogowa:
44.16zł
Dostępne od ręki: 1 571 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø80×310 mm |
| Waga produktu | 415 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44×35×33.5 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.