Rinsul termos / butelka izolowana
Cena katalogowa (netto): 44.16zł
Palmer zestaw do picia: karafka i szklanka
Cena katalogowa (netto): 43.60zł
Recouver termos / butelka izolowana
AP800764-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka z podwójną ścianką, izolowana próżniowo ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, z podstawą z naturalnego korka. 500 ml
od 31.42zł
netto
Cena katalogowa:
40.81zł
Dostępne od ręki: 2 191 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, niebieski, srebrny, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø70×270 mm |
| Waga produktu | 284 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 39×39×58 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.