Crofty A5 notes
Cena katalogowa (netto): 5.59zł
LorryShine brelok
Cena katalogowa (netto): 4.36zł
Repuk Soft A5 notes RPU
AP808172-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes z miękką okładką ze skóry PU z recyklingu, z 80 kartkami w linie z papieru z recyklingu. Z zakładką w pasującym kolorze i gumką. Rozmiar A5.
od 9.98zł
netto
Cena katalogowa:
11.74zł
Dostępne od ręki: 12 424 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, pomarańcz, szary, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Skóry PU z recyklingu |
| Wymiar produktu | 141×206×10 mm |
| Waga produktu | 222 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 33×33×23.8 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Repuk Soft A5 notes RPU - czerwony | |
| 2026-08-31 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.