Raipei mini latarka RABS
Cena katalogowa (netto): 3.13zł
Repuk Soft A5 notes RPU
Cena katalogowa (netto): 11.74zł
Crofty A5 notes
AP808208-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes z okładką z papieru makulaturowego i 60 kartkami w linie z papieru kraft makulaturowego. Format A5.
od 4.75zł
netto
Cena katalogowa:
5.59zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, naturalny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 140×210×8 mm |
| Waga produktu | 152 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 32×23.5×22 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Crofty A5 notes - naturalny | |
| 2026-06-25 | 5000 |
| Crofty A5 notes - czerwony | |
| 2026-06-25 | 3000 |
| Crofty A5 notes - niebieski | |
| 2026-06-25 | 5000 |
| Crofty A5 notes - zielony | |
| 2026-06-25 | 3000 |
| Crofty A5 notes - czarny | |
| 2026-06-25 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.