Berber torba składana RPET
Cena katalogowa (netto): 7.49zł
Raluto butelka
Cena katalogowa (netto): 12.63zł
Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu
AP808117-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, 790 ml.
od 21.39zł
netto
Cena katalogowa:
25.16zł
Dostępne od ręki: 17 359 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, srebrny, zielony, złoty, żółty |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø74×257 mm |
| Waga produktu | 172 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40.5×40.5×56.5 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - biały | |
| 2026-05-08 | 5000 |
| 2026-09-07 | 5000 |
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - żółty | |
| 2026-09-07 | 5000 |
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - pomarańcz | |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - czerwony | |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - niebieski | |
| 2026-05-08 | 5000 |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - ciemnoniebieski | |
| 2026-05-08 | 3000 |
| 2026-09-07 | 5000 |
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - zielony | |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - czarny | |
| 2026-09-07 | 10000 |
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - srebrny | |
| 2026-09-07 | 10000 |
| Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu - fuksji | |
| 2026-05-08 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.