Refill butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 25.16zł
Frezen plecak termiczny RPET
Cena katalogowa (netto): 43.60zł
Raluto butelka
AP800542-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka aluminiowa z recyklingu z karabińczykiem z aluminium pochodzącego z recyklingu, 400 ml.
od 10.74zł
netto
Cena katalogowa:
12.63zł
Dostępne od ręki: 15 065 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, srebrny, zielony, złoty, żółty |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø66×175 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 72×37×20 cm |
| Kod celny | 7615108090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Raluto butelka - biały | |
| 2026-06-22 | 5000 |
| 2026-09-07 | 5000 |
| Raluto butelka - żółty | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| Raluto butelka - czerwony | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Raluto butelka - niebieski | |
| 2026-06-22 | 5000 |
| 2026-09-07 | 5000 |
| Raluto butelka - czarny | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Raluto butelka - srebrny | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Raluto butelka - fuksji | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Raluto butelka - złoty | |
| 2026-06-22 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.