Congish torba bawełniana
Cena katalogowa (netto): 5.59zł
Makalu termos
Cena katalogowa (netto): 46.17zł
Redraw worek ze sznurkami RPET
AP721547-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze sznurkami z poliestru RPET ze wzmocnionymi narożnikami. Z metką RPET.
od 3.56zł
netto
Cena katalogowa:
4.19zł
Dostępne od ręki: 27 296 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
1 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, fuksji, jasnoniebieski, limonkowy, niebieski, pomarańcz, róża, szary, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 340×420 mm |
| Waga produktu | 31.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 300 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×45×27 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Redraw worek ze sznurkami RPET - biały | |
| 2026-05-07 | 1500 |
| Redraw worek ze sznurkami RPET - czerwony | |
| 2026-05-07 | 6600 |
| 2026-09-28 | 20000 |
| Redraw worek ze sznurkami RPET - niebieski | |
| 2026-05-07 | 1800 |
| 2026-09-28 | 15000 |
| Redraw worek ze sznurkami RPET - czarny | |
| 2026-09-28 | 20000 |
| Redraw worek ze sznurkami RPET - pomarańcz | |
| 2026-05-07 | 600 |
| Redraw worek ze sznurkami RPET - fuksji | |
| 2026-05-07 | 4800 |
| 2026-06-22 | 5000 |
| Redraw worek ze sznurkami RPET - limonkowy | |
| 2026-05-07 | 5400 |
| Redraw worek ze sznurkami RPET - żółty | |
| 2026-05-07 | 2100 |
| Redraw worek ze sznurkami RPET - róża | |
| 2026-05-07 | 5100 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.