Redraw worek ze sznurkami RPET
Cena katalogowa (netto): 4.19zł
Cocox worek ze sznurkami
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Makalu termos
AP800432-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Termos ze stali nierdzewnej z podwójną ścianką, matowym wykończeniem i sznurkiem na pokrywce. 500 ml.
od 39.24zł
netto
Cena katalogowa:
46.17zł
Dostępne od ręki: 2 151 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, róża, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø70×255 mm |
| Waga produktu | 276 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 38×38×28 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.