Gaia kubek
Cena katalogowa (netto): 17.89zł
Repuk Line A5 notes RPU
Cena katalogowa (netto): 11.74zł
Rechannel długopis
AP808081-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Aluminiowy długopis z recyklingu z niebieskim wkładem.
od 1.60zł
netto
Cena katalogowa:
1.88zł
Dostępne od ręki: 239 060 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, szary, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø11×138 mm |
| Waga produktu | 7 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 32×27×18 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Rechannel długopis - żółty | |
| 2026-07-17 | 20000 |
| 2026-09-08 | 10000 |
| 2026-09-28 | 10000 |
| Rechannel długopis - czerwony | |
| 2026-07-17 | 50000 |
| 2026-09-28 | 50000 |
| Rechannel długopis - niebieski | |
| 2026-06-22 | 96500 |
| 2026-07-17 | 50000 |
| 2026-09-28 | 50000 |
| Rechannel długopis - zielony | |
| 2026-06-22 | 39834 |
| 2026-07-17 | 50000 |
| 2026-09-28 | 20000 |
| Rechannel długopis - fuksji | |
| 2026-06-22 | 40000 |
| 2026-09-28 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.