Rescrap skrobaczka do szyb
Cena katalogowa (netto): 4.47zł
Rechannel długopis
Cena katalogowa (netto): 1.88zł
Gaia kubek
AP800537-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wysokiej jakości kolorowy kubek ceramiczny z białym wnętrzem, 340 ml. W kartoniku.
od 13.78zł
netto
Cena katalogowa:
17.89zł
Dostępne od ręki: 9 610 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemno szary, czarny, czerwony, jasnoniebieski, naturalny, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø85×103 mm |
| Waga produktu | 319.44444 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×28×36 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Gaia kubek - niebieski | |
| 2026-08-26 | 3024 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.