Blakkan Back plecak z recyklingowanego płótna
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Dropex worek ze sznurkami z bawełny z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 8.72zł
Recabak plecak z recyklingowanego płótna
AP800128-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak z płótna z recyklingu z główną komorą zapinaną na zamek, wyściełaną przegrodą na laptopa (15″), 2 kieszeniami z przodu zapinanymi na zamek, kieszeniami bocznymi, paskiem do noszenia na walizce, wyściełanymi plecami i paskami na ramię. Wykonany w 70% z bawełny z recyklingu i w 30% z poliestru RPET. Z charakterystyczną metką z bawełny z recyklingu.
od 50.79zł
netto
Cena katalogowa:
65.96zł
Dostępne od ręki: 2 017 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, naturalny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 320×440×170 mm |
| Waga produktu | 430 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 66×46×31 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.