Recabak plecak z recyklingowanego płótna
Cena katalogowa (netto): 65.96zł
Delta Naszyjnik z identyfikatorem / nieśmiertelnik
Cena katalogowa (netto): 3.58zł
Dropex worek ze sznurkami z bawełny z recyklingu
AP800186-00
Cena katalogowa (netto): 8.72zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze sznurkami wykonany w 70% z bawełny z recyklingu i w 30% z poliestru RPET, o gramaturze 140 g/m². Z charakterystyczną metką z bawełny z recyklingu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
9487 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, naturalny, niebieski, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 370×410 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 57×41×32 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.