Ładowarka indukcyjna VICTORIA
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Magnetyczny kabel do ładowania BIANKA
Cena katalogowa (netto): 48.25zł
Power bank 10000 mAh z aluminium z recyklingu GIORGIA
3450303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Power bank z aluminium pochodzącego z recyklingu, o pojemności 10 000 mAh, z wyświetlaczem LCD i kabelkiem do ładowania. Power bank posiada 2 porty USB i wejście typu C.
od 67.61zł
netto
Cena katalogowa:
87.80zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS, Aluminium z recyklingu, miedź |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, szary |
| Wymiar produktu | 14,2 x 6,5 x 1,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,290 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 25.5 x 50.5 x 17.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571042872 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Power bank 10000 mAh z aluminium z recyklingu GIORGIA - czarny | |
| 2026-10-06 | 3000 |
| Power bank 10000 mAh z aluminium z recyklingu GIORGIA - niebieski | |
| 2026-10-06 | 1000 |
| Power bank 10000 mAh z aluminium z recyklingu GIORGIA - szary | |
| 2026-10-06 | 2000 |
| 2026-10-27 | 3500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.