Power bank 20000 mAh bambusowy VALERIA
Cena katalogowa (netto): 131.74zł
Power bank 10000 mAh z aluminium z recyklingu GIORGIA
Cena katalogowa (netto): 87.80zł
Ładowarka indukcyjna VICTORIA
3424103
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ładowarka bezprzewodowa z fukcją szybkiego ładowania (10 watt) i ledowym wyświetlaczem. Gdy ładowarka jest gotowa do ładowania podświetla się na zielono, podczas ładowania światełko zmienia się na niebieskie. Input: 5v-2A 9v-2A, Output: 7, 5W/15W/5 W (15W szybkie ładowanie).
od 30.38zł
netto
Cena katalogowa:
39.46zł
Dostępne od ręki: 3 898 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | ø 9,9 x 0,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,081 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 11 x 36 x 11; Duże: 38 x 47.5 x 24.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,750 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,700 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571039902 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.