Długopis i ołówek touch pen 2w1 JOACHIM
Cena katalogowa (netto): 3.69zł
Długopis aluminiowy antystres touch pen MANUELA
Cena katalogowa (netto): 6.06zł
Pióro kulkowe plastikowe FIORELLA
1387504
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Pióro kulkowe wykonane z plastiku, piszące na niebiesko. Charakteryzuje się prostym i estetycznym designem.
od 1.62zł
netto
Cena katalogowa:
2.11zł
Dostępne od ręki: 9 097 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS, polipropylen (PP) |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | 14,3 x ⌀ 1,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,012 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 9.5 x 15 x 9.5; Duże: 33 x 51 x 21.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,550 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,200 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571037861 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.