Pióro kulkowe plastikowe FIORELLA
Cena katalogowa (netto): 2.11zł
Zakreślacz 3 kolory VICTOR
Cena katalogowa (netto): 3.49zł
Długopis aluminiowy antystres touch pen MANUELA
1387605
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z aluminium, z bambusową strefą uchwytu i z niebieskim wkładem. Długopis posiada funkcję touch pen oraz kręcący się element fidget, który działa antystresowo.
od 4.67zł
netto
Cena katalogowa:
6.06zł
Dostępne od ręki: 489 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium, bambus |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | 15 x ø 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,019 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10.5 x 16.5 x 10.5; Duże: 19 x 50 x 23 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,800 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,600 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571037915 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.