Podstawka pod laptopa HIPOLIT
Cena katalogowa (netto): 115.00zł
Notatnik A5 w linie ze skóry z recyklingu TRACY
Cena katalogowa (netto): 25.40zł
Piłeczka antystresowa LESLIE
2271806
Cena katalogowa (netto): 4.75zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Piłeczka antystresowa o wyglądzie piłki nożnej, wykonana z pianki PU.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
20000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliuretan (PU) |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | ø 5,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,020 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 32 x 32 x 32; Duże: 34 x 70 x 33 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,200 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,800 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 250 |
| Kod celny | 4064571007512 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Piłeczka antystresowa LESLIE - biały | |
| 2026-08-04 | 20000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis z tektury z recyklingu ROY
SKU:
1039704
Dostępne na zamówienie
1121158 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
113873 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
63869 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2385 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.