Adapter podróżny TADDEO
Cena katalogowa (netto): 89.00zł
Parasol manualny ø98 cm RENEE
Cena katalogowa (netto): 44.50zł
Parasol automatyczny ø120 cm MATTEO
40870mc
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Duży parasol automatyczny z plastikową rączką wykonany z poliestru. Parasol wyróżnia się nietypowymi, dwukolorowymi panelami.
od 59.69zł
netto
Cena katalogowa:
70.22zł
Dostępne od ręki: 194 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik, poliester |
|---|---|
| Kolor | wielokolorowy |
| Wymiar produktu | ø 120 x 95 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,760 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 23 x 110 x 23.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 19,000 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571024977 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.