Parasol automatyczny ø103 cm MASSIMO
Cena katalogowa (netto): 64.00zł
Parasol automatyczny ø120 cm MATTEO
Cena katalogowa (netto): 70.22zł
Adapter podróżny TADDEO
4083803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Gumowana przejściówka podróżna z adapterami do portów US, UK, AUS, EU i dwoma portami USB. W zestawie z etui.
od 68.53zł
netto
Cena katalogowa:
89.00zł
Dostępne od ręki: 1 159 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
4 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | guma, plastik |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 6,2 x 4,4 x 5,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,146 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 35.5 x 40 x 33.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,550 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571009745 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Adapter podróżny TADDEO - czarny | |
| 2026-09-01 | 4000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.