Flanagan lampa stołowa
Cena katalogowa (netto): 36.89zł
PrintCan pokrowiec chłodzący na puszkę RPET
Cena katalogowa (netto): 15.09zł
Paloma zestaw koktailowy
AP897096
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
7-częściowy zestaw do koktajli ze stali nierdzewnej w bambusowym stojaku. Zawiera: shaker do koktajli (550 ml), jigger, sitko, łyżkę barmańską, tłuczek, szczypce do lodu i nalewak.
od 103.30zł
netto
Cena katalogowa:
134.16zł
Dostępne od ręki: 957 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 270×265×105 mm |
| Waga produktu | 1041.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 12 |
| Wymiary kartonu (cm) | 53.5×47×30 cm |
| Kod celny | 8215201000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.