Sidecar zestaw koktailowy
Cena katalogowa (netto): 72.67zł
Paloma zestaw koktailowy
Cena katalogowa (netto): 134.16zł
Flanagan lampa stołowa
AP864067
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Lampa stołowa ze stali nierdzewnej z 24 diodami LED, regulowaną jasnością i akumulatorem USB o pojemności 800 mAh. Z trybami ciepłego, naturalnego i chłodnego światła. W zestawie kabel USB do ładowania.
od 28.41zł
netto
Cena katalogowa:
36.89zł
Dostępne od ręki: 3 559 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø95×215 mm |
| Waga produktu | 266.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 64×53×25 cm |
| Kod celny | 9405219090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.