Latawiec do kolorowania z 4 kredkami ELLEN
Cena katalogowa (netto): 13.49zł
Nóż składany CHARLENE
Cena katalogowa (netto): 9.58zł
Okulary przeciwsłoneczne UV400 ILONA
5067105
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Okulary przeciwsłoneczne z plastiku z dwukolorowymi oprawkami oraz lustrzanymi soczewkami nawiązującymi odcieniem do koloru oprawek (UV400, 3 kategoria ochrony).
od 6.69zł
netto
Cena katalogowa:
8.69zł
Dostępne od ręki: 13 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 200 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały, czerwony, fioletowy, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 14,5 x 15,5 x 4,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,033 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 15.5 x 23 x 15.5; Duże: 25 x 78 x 32 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,370 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,900 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 12; Duże: 300 |
| Kod celny | 4064571011816 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Okulary przeciwsłoneczne UV400 ILONA - czerwony | |
| 2026-08-18 | 10200 |
| Okulary przeciwsłoneczne UV400 ILONA - niebieski | |
| 2026-09-15 | 5100 |
| Okulary przeciwsłoneczne UV400 ILONA - zielony | |
| 2026-08-18 | 5100 |
| 2026-11-03 | 9900 |
| Okulary przeciwsłoneczne UV400 ILONA - fioletowy | |
| 2026-09-15 | 5100 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.