Gra chińczyk GREGORY
Cena katalogowa (netto): 21.88zł
Okulary przeciwsłoneczne UV400 ILONA
Cena katalogowa (netto): 8.69zł
Latawiec do kolorowania z 4 kredkami ELLEN
5066606
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy latawiec do kolorowania w zestawie z 4 kredkami świecowymi, wstążką i nylonową żyłką.
od 10.39zł
netto
Cena katalogowa:
13.49zł
Dostępne od ręki: 1 489 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | nylon, plastik |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | 40 x 50,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,052 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 44 x 53 x 24 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,450 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 200; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571011809 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.