Zapalniczka elektryczna RAFAEL
Cena katalogowa (netto): 4.31zł
Miarka 5 m EVELYN
Cena katalogowa (netto): 15.73zł
Narzędzie wielofunkcyjne INMACULADA
9323013
Cena katalogowa (netto): 31.55zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Multinarzędzie w bambusowej obudowie, wyposażone w szczypce, pilnik, śrubokręt płaski, śrubokręt krzyżakowy, nóż itp.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1328 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 7,2 x 3,5 x 1,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,113 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 9 x 20 x 9; Duże: 22 x 27 x 21 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,960 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,950 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 120 |
| Kod celny | 4064571032897 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
31330 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy z zakreślaczem touch pen EMMETT
SKU:
1096529
Dostępne na zamówienie
41282 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
113873 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
292367 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
2247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2385 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.