Hawkes miara krawiecka
Cena katalogowa (netto): 2.80zł
Bobby Plus brelok
Cena katalogowa (netto): 5.26zł
Magvent uchwyt samochodowy na telefon
AP808033-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Aluminiowy, magnetyczny uchwyt samochodowy z mocowaniem na kratkę wentylacyjną. W zestawie samoprzylepna metalowa płytka.
od 9.90zł
netto
Cena katalogowa:
12.86zł
Dostępne od ręki: 5 657 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, srebrny |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Wymiar produktu | 38×37×62 mm |
| Waga produktu | 43 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×35×35.8 cm |
| Kod celny | 7616999099 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.