Magvent uchwyt samochodowy na telefon
Cena katalogowa (netto): 12.86zł
RapiCut nóż do tapet
Cena katalogowa (netto): 2.34zł
Bobby Plus brelok
AP800659-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy brelok w kształcie hełmu ochronnego z latarką LED. Z baterią guzikową.
od 4.05zł
netto
Cena katalogowa:
5.26zł
Dostępne od ręki: 27 575 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 33×45×20 mm |
| Waga produktu | 14 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×20×26 cm |
| Kod celny | 8513100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.