Ściereczka do czyszczenia okularów do sublimacji CHARLIE
Cena katalogowa (netto): 0.70zł
Brelok metalowy ROCIO
Cena katalogowa (netto): 5.62zł
Magnes ANNA
9158806
Cena katalogowa (netto): 2.11zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Magnes o średnicy 3 cm, wykonany z tworzywa sztucznego, zapewnia dużo miejsca na białej powierzchni do pełnego nadruku cyfrowego.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3 w 24-48h
0 w 5-10 dni
30000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | 3 x 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,014 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10 x 15 x 10; Duże: 18 x 26 x 13.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,650 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 400 |
| Kod celny | 4064571028821 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Magnes ANNA - biały | |
| 2026-05-12 | 30000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1673 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
121717 | 28000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
55996 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
31109 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
131574 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
171453 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
780 | 1500
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2393 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.