Piersiówka 230 ml FILIPINA
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Kubek ceramiczny do sublimacji zmieniający kolor 300 ml JACOPO
Cena katalogowa (netto): 21.44zł – 24.52złZakres cen: od 21.44zł do 24.52zł
Kubek szklany 300 ml MATHILDE
8333166
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szklany kubek o pojemności 300 ml.
od 6.00zł
netto
Cena katalogowa:
7.79zł
Dostępne od ręki: 148 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
59 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | ø 7,9 x 9,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,366 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 18 x 26 x 18; Duże: 37 x 54 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 2,100 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 17,550 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 6; Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571021563 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kubek szklany 300 ml MATHILDE - przeźroczysty | |
| 2026-09-15 | 59500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.