Kubek szklany 300 ml MATHILDE
Cena katalogowa (netto): 7.79zł
Sztućce turystyczne CONNOR
Cena katalogowa (netto): 22.76zł
Kubek ceramiczny do sublimacji zmieniający kolor 300 ml JACOPO
8343803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Efektowny kubek ceramiczny do sublimacji – kiedy jest zimny, nie widać nadruku, ale po wypełnieniu go ciepłym napojem reklama staje się widoczna. Zalecane mycie ręczne.
od 16.51zł
netto
Cena katalogowa:
21.44zł
Dostępne od ręki: 298 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ceramika |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony |
| Wymiar produktu | ø 8,2 x 9,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,350 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 26 x 38 x 26; Duże: 28 x 40 x 31 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,100 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,600 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 12; Duże: 36 |
| Kod celny | 4064571021631 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.