Dravacut deska do krojenia
Cena katalogowa (netto): 12.58zł
Bering brelok piersiówka RSS
Cena katalogowa (netto): 9.17zł
Highland zestaw do whisky
AP800272
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw do whisky w pudełku prezentowym z papieru kraft. Zawiera szklankę do whisky (250 ml), 3 wielorazowe kamienne kostki lodu z bawełnianym woreczkiem do przechowywania oraz szczypce ze stali nierdzewnej.
od 27.98zł
netto
Cena katalogowa:
36.34zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | szkło |
| Wymiar produktu | 14×18×9 mm |
| Waga produktu | 375 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 55×45.5×61 cm |
| Kod celny | 7013379900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Highland zestaw do whisky - transparentny | |
| 2026-09-14 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.